Sphere View - Signature Mgm Resort Lucky Gem Penthouse & Luxury Suites 10817 Las Vegas

( ex. Lucky Gem Penthouse & Luxury Suites At Signature Resort, 10817 Sphere View )
Las Vegas
Hotel Sphere View - Signature Mgm Lucky Gem Penthouse & Luxury 10817 5*
8.5 Fantastisch
23 beoordelingen

Sphere View - Signature Mgm Resort Lucky Gem Penthouse & Luxury Suites 10817 Las Vegas

125 East Harmon Avenue 10-817, Las Vegas, Verenigde Staten Kaart weergeven
Gelegen vlakbij het Casino at Aladdin Resort, binnen 18 minuten wandelafstand van de Bellagio Conservatory & Botanical Gardens, biedt dit elegante Sphere View - Signature Mgm Resort Lucky Gem Penthouse & Luxury Suites 10817 Las Vegas met 5 sterren een buitenzwembad aan zijn gasten om een duik te nemen. Dit hotel bevindt zich op een eersteklas locatie en beschikt over een Amerikaans restaurant op het terrein, waar Amerikaanse gerechten worden geserveerd.
Het centrum van Las Vegas kan worden bereikt binnen 15 minuten lopen van het hotel, en culturele locaties zoals het Madame Tussauds Las Vegas liggen 2 km verderop. Sphere View - Signature Mgm Resort Lucky Gem Penthouse & Luxury Suites 10817 is niet ver van theater The Colosseum gelegen. Het Shark Reef Aquarium is op 10 minuten met de auto vanaf dit pand in Las Vegas geplaatst. Het is slechts 650 meter van de Planet Hollywood bushalte en op een korte afstand van het Monorail - MGM Grand treinstation in Las Vegas.
De allergievrije kamers bestaan uit een eetgedeelte en bieden een flatscreen TV met satellietzenders, samen met koffie- en theevoorzieningen. Ze beschikken over een bubbelbad, een apart toilet en een douche. Tijdens een verblijf in Sphere View - Signature Mgm Resort Lucky Gem Penthouse & Luxury Suites 10817 kunnen gasten van uitzicht op de berg genieten.
Wet Republic Ultra Pool ligt op een steenworp afstand van dit hotel in Las Vegas.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Gratis Wi-Fi
  • 24-uurs zorg
  • Zwembad
  • Fitness/Gymzaal
  • Spa en ontspanning
  • Eten op locatie
  • Vergaderfaciliteiten
  • Kindvriendelijk
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

Las Vegas
Bezienswaardigheden
  • Bellagio the Resort - 1,2 km
  • Wild Wild West Gambling Hall - 1,8 km
  • Fiesta Palms - 2,3 km
  • Las Vegas Convention Center - 2,9 km
  • Monte Carlo - 2,8 km
  • Circus Circus Development - 3,5 km
  • Palms Casino Resort - 4,3 km
  • Harrah's Las Vegas - 1000 m
Luchthavens
  • Luchthaven McCarran International - 4,6 km
Treinstations
  • Monorail - Bally's/Paris Las Vegas Station - 700 m

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Allergievrije kamers
  • Lift
  • Koffiebar
  • Verkoopautomaten
  • Rookdetectors
  • Brandblussers
  • Keycard toegang

Eten

  • Restaurant
  • Snackbar
  • Bar/ lounge
  • Picknickplaats/ Tafels

Sport en recreatie

  • Buitenzwembad
  • Tuin
  • Spa en wellnesscentrum
  • Stoomcabine
  • Jacuzzi
  • Fitnesscentrum

Diensten

  • Zakencentrum
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Fax/Fotokopiëren

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Kindermenu
  • Kinderzwembad
Hoofdvoorzieningen
  • Gratis Wi-Fi
  • 24-uurs zorg
  • Zwembad
  • Fitness/Gymzaal
  • Spa en ontspanning
  • Eten op locatie
  • Vergaderfaciliteiten
  • Kindvriendelijk

Hotelbeleid

Inchecken: van 16:00 tot 23:00
Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Ma 31 Aug
Di 1 Sep
Gasten
Hotels in Las Vegas aan het zoeken